Лисовенко Александр

Напишу про вчорашню рибалочку
Сьогодні зранку вирвався на декілька годин на рибалку. Ловив на силікон українських виробників, а саме percas i toirtap. Відвідав одне озерце, відкрив сезон дрібними окушками, але ще багато рибалок попереду)
Першою у воду летить одна з моїх улюблених поиманок-percas wiki worm 2 декілька проводок і чую, на гачку щось є, підтягуютдо берега і бачу,що це маленький матросик. Фотосесія і малюк відправляється у воду. На слідуючому забросі я обриваю приманку… Перев’язавшись, ставлю percas butcher swirl 2 і на першій ж проводці сідає черговий полосатий бешкетник, швидко фотографую його і відпускаю.
Ох, і змерз я, особливо в руки, погода зранку була не особо хорошою, хмарно, та поривистий вітер, але рибалка діло святе)
…продовжую ловлю… Оснащую percas fit minnow, дана приманка також добре себе зарекомендувала в минулому сезоні. Трішки побавився з проводками і на гачку черговий окунець.
Почався сильний вітер, в руки дуже холодно, але в цей момент окунь вирішив клювати, в цей час я зловив ще декілька окунчиків на wiki worm у фіолетовому кольорі.
Вітер трішки стих, я вирішую поставити твістерок від ТОІРТАП на дану приманку сьогодні було дуже багато тичків, але дотягнув до берега я лише декількох.
Вітер знову постлився і я вирішую завершувати сьогоднішню рибалку.
Ловив шнуром. WFT ROCKS 8 про нього напишу згодом обзорчик